Hamidiye Kaynak Suları

Hamidiye, asırlık başarılı bir geçmişe ve tarihsel özelliğe sahiptir. Döneminin çok önemli yatırımlarından olan ve ülke olarak sahip olduğumuz önemli değerlerimizden Hamidiye Kaynak Suları, 1979 yılından itibaren Anonim Şirket yapısına kavuşmuştur. Tesis, bugün İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir iştirak şirketi olan Hamidiye Kaynak Suları A.Ş. tarafından işletilmektedir.

Kaynak Suyunun kalitesi ve lezzetinin yanı sıra, güvenilir, saygın, yenilikçi kimliğiyle tanınan ve üstün hizmet anlayışıyla takdir gören Hamidiye Kaynak Suları, 2002 yılında 100. yılını kutlamıştır. Bir asır önce şehre verilen Hamidiye Suyu, bugün insanlığın malı olmuş ve gerek ürünlerinin kalitesiyle gerekse tarihi imajıyla ülkemiz sınırlarını aşarak 27 ülkeye su ihraç eder konuma gelmiştir.

Hamidiye halen bardak su, pet su, cam su, damacana su, kutu su ve soğutucu üretimi yapmaktadır. Su sektöründe tüm yenilikleri yakından takip eden ve üretim sistemleriyle teknolojik düzeyi en üst noktada bulunan Hamidiye Kaynak Suları Türkiye’de birçok ilke imza atmasıyla da ünlüdür ve Çevre Danışmanlığı hizmeti için ICR Çevre’yi seçmiştir.